Piątek, 6 grudnia 2019 Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
A+ A+ A+

Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki zaprasza przedstawicieli samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego,

na spotkanie dot. integracji społeczności romskiej w Polsce.

Prezydent Olsztyna zaprasza Przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie miasta do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących uchwalenia Programu Współpracy Miasta Olsztyna z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami uprawnionymi ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2020.
Propozycje zadań do Programu można składać w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  lub bezpośrednio w Wydziale Zdrowia, Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych, ul. Knosały 3/5 lub w kancelarii Urzędu Miasta Olsztyna do dnia 6 grudnia 2019 r.

Zarządzenie w sprawie konsultacji

Projekt Programu na rok 2020

Prezydent Olsztyna ogłasza konkursy ofert na realizację zadań publicznych z zakresu pomocy społecznej i nieodpłatnej pomocy prawnej, termin składania ofert w wersji elektronicznej upływa z dniem 12 grudnia 2019 roku, wersję papierową należy dostarczyć do Urzędu do dnia 16 grudnia 2019 roku.

 

Prowadzenie na terenie Miasta Olsztyna Środowiskowych Domów Samopomocy

Usługi w domach pomocy społecznej dla osób w podeszłym wieku

Prowadzenie domu pomocy społecznej dla osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie

Prowadzenie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego

Starosta Ostródzki przy współpracy z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Powiatową Społeczną Radą ds. Osób Niepełnosprawnych Powiatu Ostródzkiego organizuje spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, które odbędzie się 3 grudnia 2019 r. w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie  przy ul. Jana III Sobieskiego 9, o godz. 9.30.

Newsletter

Więcej informacji? Zostaw swój e-mail.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Regulamin