Piątek, 10 kwietnia 2020 Imieniny: Michała, Małgorzaty, Henryka
A+ A+ A+

Podaję do publicznej wiadomości informację o wszczęciu postępowania likwidacyjnego Stowarzyszenia Przyjaciół, Absolwentów, Sympatyków Zespołu szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie. Likwidator wzywa wierzycieli do zgłaszania ich wierzytelności w terminie 21 dni od daty ogłoszenia na adres:

Marek Mariański

Kołobrzeska 29

10 – 431 Olsztyn

Likwidator

We wrześniu 2013 będzie realizowany teledysk promujący miasto Olsztyn. Będzie to muzyczna, pełna humoru opowieść o ciekawych miejscach naszego miasta z udziałem znanych osobistości pochodzących i kojarzących się z Olsztynem. Twórcami teledysku są: Fundacja „Inicjatywa Kobiet Aktywnych” i grupa olsztyńskich filmowców pod przewodnictwem Michała Bartoszewicza, absolwenta Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Projekt jest odpowiedzią na znany w całym kraju „Projekt Warszawiak: Nie ma cwaniaka na Warszawiaka”. Premiera teledysku odbędzie się w listopadzie 2013 podczas ogólnopolskiej konferencji prasowej. Projekt finansowany jest przez Gminę Olsztyn.

Fundacja Borussia z Olsztyna poszukuje osób w wieku 18-30 lat, zainteresowanych odbyciem 12-miesięcznego wolontariatu socjalnego w Niemczech oraz w Rosji w ramach międzynarodowego projektu wymiany wolontariuszy Budowanie mostów w Europie.

Podaję do publicznej wiadomości informację o wszczęciu postępowania likwidacyjnego Stowarzyszenia Młodzieżowe centrum Edukacji Ekologicznej – S”MCEE” z siedzibą w Olsztynie. Likwidator wzywa wierzycieli do zgłaszania ich wierzytelności w terminie 21 dni od daty ogłoszenia na adres:

Ul. Kołobrzeska 29

10 – 431 Olsztyn

Waldemar Hoczyk

Likwidator

 

Newsletter

Więcej informacji? Zostaw swój e-mail.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Regulamin