Środa, 22 stycznia 2020 Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
A+ A+ A+

Warto i trzeba wspierać rodzime talenty. Nie ma też lepszej promocji Olsztyna i regionu od tego, gdy ktoś zdobywając sławę powie skąd pochodzi. Fundacja Środowisk Twórczych w Olsztynie jest jedną z organizacji, która chce twórcom różnych dziedzin sztuki publicznie gratulować talentu i organizować im nagrody. Czyni to na miarę swoich możliwości oraz dzięki życzliwości sponsorów, otwartych na kulturę.

 

Fundacja Środowisk Twórczych od 2007 jest organizatorem corocznej Nagrody Talent Roku, przyznawanej ludziom kultury i sztuki. Celem Nagrody Talent Roku jest promowanie rodzimych twórców, prezentowanie ludzi z talentem. Fundacji najbardziej zależy na tym, aby nagrody mogły zachęcać dotąd niedostrzeżonych publicznie artystów i animatorów kultury do kontynuowania swoich twórczych pasji.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenie kandydata do takiej Nagrody z Państwa środowiska czy otoczenia zawodowego i nadesłanie wniosku w formie listu z rekomendacją oraz informacją o kandydacie do 31 października br.

Informacje o Fundacji Środowisk Twórczych, statut, historia oraz Regulamin konkursu na stronie: www.fundacjaolsztyn.pl w zakładce Cykle/Talenty Roku. Tam też lista dotychczasowych laureatów.

Z poważaniem i w imieniu Zarządu

Elżbieta Mierzyńska

Prezes

oraz

Joanna Gacioch

Sekretarz Fundacji

Przewodniczący Kapituły, Szef Rady Programowej Fundacji

Jerzy Siwkiewicz

 

Newsletter

Więcej informacji? Zostaw swój e-mail.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Regulamin