Piątek, 24 stycznia 2020 Imieniny: Felicji, Roberta, Rafała
A+ A+ A+

Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki zaprasza przedstawicieli samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego,

na spotkanie dot. integracji społeczności romskiej w Polsce.

 

Przedmiotowe spotkanie zaplanowane jest przy udziale przedstawiciela Departamentu Wyznań i Mniejszości Narodowych i Etnicznych, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
i Administracji. Będzie miało charakter roboczy, w związku z trwającymi pracami nad podsumowaniem i oceną realizacji ciągle obowiązującego jeszcze „Programu integracji społeczności romskiej w Polsce na lata 2014-2020”, a także jego ewaluacją na kolejne lata. Państwa udział jest niezmiernie ważny z uwagi na możliwość wyrażenie opinii i spostrzeżeń oraz zgłoszenie ewentualnych uwag nt. skuteczności i funkcjonowania dotychczas obowiązującego Programu.

Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2019 r. o godzinie 9:30 w sali konferencyjnej nr 160 Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie, Al. Marszałka J. Piłsudskiego 7/9 (planowany czas trwania spotkania - 1 godzina).

Ze względów organizacyjnych, prosimy o potwierdzenie udziału do 2 grudnia 2019 r.
na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź telefonicznie pod numerem telefonu:
89 523 25 52 (nazwa organizacji lub instytucji, ilość osób).

Newsletter

Więcej informacji? Zostaw swój e-mail.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Regulamin