Piątek, 5 czerwca 2020 Imieniny: Bonifacego, Igora, Walerii
A+ A+ A+

Starosta Ostródzki przy współpracy z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Powiatową Społeczną Radą ds. Osób Niepełnosprawnych Powiatu Ostródzkiego organizuje spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, które odbędzie się 3 grudnia 2019 r. w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie  przy ul. Jana III Sobieskiego 9, o godz. 9.30.

 

Podczas spotkania będą przedstawione, przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie, możliwości pozyskiwania grantów, ze środków POWER, na innowacje społeczne w zakresie dostępności do przestrzeni publicznej dla osób o ograniczonej możliwości percepcji. Zaprezentowane zostaną również wyzwania w ramach nowej perspektywy finansowania UE na lata 2019-2027 w obszarze włączenia społecznego, a także dobre praktyki w zakresie współpracy powiatowych społecznych rad i rady wojewódzkiej z samorządami, możliwości dofinasowania ze środków PFRON zadań i programów dla osób z niepełnosprawnościami oraz informacje z V Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami, który miał miejsce 10 października w Warszawie.

Zaproszenie skierowane jest w szczególności do przedstawicieli organizacji pozarządowych, członków powiatowych społecznych rad ds. osób niepełnosprawnych oraz osób zajmujących się problematyką osób z niepełnosprawnościami.

W związku z powyższym, serdecznie zapraszam na spotkanie. 

Jednocześnie informuję, iż ze względów organizacyjnych należy potwierdzić uczestnictwo, w nieprzekraczalnym terminie do 28 listopada br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Osoba do kontaktu: Pani Katarzyna Derbin tel. (89) 642 98 89.

Newsletter

Więcej informacji? Zostaw swój e-mail.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Regulamin