Piątek, 5 czerwca 2020 Imieniny: Bonifacego, Igora, Walerii
A+ A+ A+

Samorząd Województwa Warmińsko - Mazurskiego informuje o II terminie naboru ofert w zakresie kultury w ramach ogłoszonego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych, określonym na dzień 31 maja 2019 roku. W najbliższym czasie zostanie również ogłoszony analogiczny konkurs mający na celu wsparcie wydania w latach 2019 - 2020 Publikacji spełniających wysokie standardy merytoryczne i redakcyjne, realizowanych w trybie wieloletnim ze względu na złożoność tematyczną.

 

Sejmik Województwa Warmińsko - Mazurskiego w dniu 26 marca 2019 roku ustanowił rok 2019 rokiem 90-lecia polskich szkół na Warmii i Mazurach. Samorząd liczy na włączenie się organizacji pozarządowych w obchody tych ważnych wydarzeń, dlatego gorąco zachęca do składania ofert z lokalnymi inicjatywami, które wzbogacą plan obchodów i umożliwią mieszkańcom poznanie działalności polskich szkół okresu międzywojennego zlokalizowanych w ich bliskim sąsiedztwie.

Ogłoszenie o konkursie znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego

 

Newsletter

Więcej informacji? Zostaw swój e-mail.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Regulamin