Poniedziałek, 17 czerwca 2019 Imieniny: Laury, Leszka, Alberta
A+ A+ A+

W dniu 29 marca 2019 roku o godz. 10:30 w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie (sala 203) odbędzie się spotkanie Zespołu doradczego Wojewody ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi. Jednym z głównych tematów wydarzenia będzie edukacja obywatelska w systemie kształcenia formalnego oraz współpraca organizacji pozarządowych z placówkami oświatowymi. W spotkaniu wezmą udział Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty oraz pracownicy Kuratorium, którzy przedstawią prezentację na wspomniany temat.

 

Do udziału w spotkaniu Regionalny Ośrodek Wsparcia Organizacji Pozarządowych  zaprasza organizacje pozarządowe z województwa warmińsko-mazurskiego, prowadzące działalność statutową w obszarze edukacji obywatelskiej i/lub współpracujące z jednostkami edukacyjnymi.

 

Ze względów organizacyjnych, należy potwierdzić udział w spotkaniu do 25 marca 2019 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo telefonicznie - 89 519 03 44 lub 89 523 73 45 (należy podać nazwę organizacji oraz liczbę osób uczestniczących)

Newsletter

Więcej informacji? Zostaw swój e-mail.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Regulamin