Czwartek, 21 lutego 2019 Imieniny: Eleonory, Roberta, Piotra
A+ A+ A+

Instytut Globalnej Odpowiedzialności (IGO) oraz Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa i Bank Żywności w Olsztynie zapraszają na debatę "Miasto- wieś - przyszłość. Dyskusja panelowa w kontekście Celów Zrównoważonego Rozwoju".

Jak będzie rozwijać się Twoje miasto? Czy realne są wizje miasta jako ultranowoczesnej machiny, która dzięki sztucznej inteligencji zadba o jakość życia w miastach? Czy też lepiej, aby miasta pozostały takie, jakie są, lecz po prostu trochę bardziej przyjazne konsumentom czy kierowcom. A może przekonuje Cię wizja zrównoważonego rozwoju, lecz... wątpisz, czy kiedyś się ziści? Jak z wyzwaniami globalizacji radzą sobie społeczeństwa na innych kontynentach?

O przyszłości miast i związkach miast ze wsią – w tym o tym, skąd bierze się i będzie brała się żywność – będzie rozmawiać grono czterech panelistów reprezentujących różne podejścia i specjalizacje. Mamy nadzieję, że debata będzie dla Ciebie fascynującym forum, w którym aktywnie uczestniczyć będą również uczestnicy i uczestniczki.


W dyskusji udział wezmą:

dr Marcin Gerwin, specjalista ds. zrównoważonego rozwoju
Roman Kurkiewicz, dziennikarz
Dr inż. Beata Bilska, przedstawicielka Banku Żywności w Olsztynie
Marcin Wojtalik, ekspert Instytutu Globalnej Odpowiedzialności

Termin: 22 listopada 2017 r.
Godzina: 17.30
Miejsce: Federacja FOSa, ul. Linki 3/4, Olsztyn

Newsletter

Więcej informacji? Zostaw swój e-mail.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Regulamin