Czwartek, 21 lutego 2019 Imieniny: Eleonory, Roberta, Piotra
A+ A+ A+

14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Orkiestra zagra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

 

Już dziś zostań wolontariuszem olsztyńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

Czekamy na Was do 30.11.2017 roku (lub do wyczerpania miejsc)

Uwaga! W tym roku zmiana sposobu rejestracji wolontariuszy!

 

Aby zostać wolontariuszem:

  1. wejdź na stronę wolontariusze.wosp.org.pl
  2. zarejestruj się (jeśli jesteś niepełnoletni/a zarejestrować musi się Twój rodzic/opiekun prawny, a następnie wprowadzić Twoje dane jako wolontariusza)
  3. Po zalogowaniu znajdź na liście olsztyński sztab organizowany przez Hufiec Warmiński ZHP im. Ryszarda Knosały w Olsztynie i zapisz się do sztabu
  4. Wyślij maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając informacje: z kim i w jakim rejonie zbiórki chciałbyś/chciałabyś chcesz kwestować w czasie 26. Finału WOŚP (patrol może liczyć do 3 osób bez opiekuna).
    Do wyboru są rejony: 1. Stare Miasto/Ratusz, 2. Imprezy Zamknięte, 3. Markety, 4. Okolice kościołów, dworce i szpitale.

UWAGA! zgłoszenie się nie jest równoznaczne z przyjęciem zgłoszenia! Poinformujemy Cię po zakończeniu rejestracji o wynikach naboru.

Zgodnie z regulaminem wolontariusza WOŚP jeśli masz mniej niż 16 lat możesz wziąć udział w Finale tylko pod opieką osoby pełnoletniej.

Newsletter

Więcej informacji? Zostaw swój e-mail.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Regulamin