Sobota, 30 września 2023 Imieniny: Zofii, Felicji, Grzegorza
A+ A+ A+

Już po raz dziesiąty organizatorzy rozpoczynają przygotowania do międzynarodowej kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży, w trakcie której podejmowane będą wspólne działania profilaktyczne dotyczące krzywdzenia i przemocy. Do udziału w kampanii zapraszają wszystkie świadome wagi problemu, chętne do działania organizacje, instytucje i placówki, z którymi wspólnie, przez pierwszych 19 dni listopada, będą głośno mówić o prawach, godności, szacunku i bezpieczeństwie dzieci i młodzieży.

 

Zgodnie z art. 19 a ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 roku informujemy, że uwagi do załączonej poniżej oferty można składać do dnia 5 sierpnia br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Amazonki_oferta

Czym jest mobbing, dyskryminacja, stalking, znęcanie się i naruszenie przestrzeni osobistej z prawnego punktu widzenia? Kiedy ww. zachowania mogą wypełniać znamiona przestępstw? Jak zgłaszać działania przemocowe w ramach prawa karnego oraz prawa pracy? Gdzie szukać pomocy?

Podaję do publicznej wiadomości informację o wszczęciu postępowania likwidacyjnego stowarzyszenia  pod nazwą: OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PRACOWNIKÓW WYDZIAŁÓW KOMUNIKACJI z siedzibą w Olsztynie. Likwidator wzywa wierzycieli do zgłaszania ich wierzytelności w terminie 21 dni od daty ogłoszenia na adres: , 10-692 Olsztyn, ul. fLISA 13/9
Marek Szyrwiński
Likwidator

Newsletter

Więcej informacji? Zostaw swój e-mail.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Regulamin