Piątek, 10 kwietnia 2020 Imieniny: Michała, Małgorzaty, Henryka
A+ A+ A+

Rada Organizacji Pozarządowych Miasta Olsztyna wraz z Urzędem Miasta Olsztyna prowadzi kampanię społeczną "1 % dla Olsztyna", której celem jest zachęcanie mieszkańców stolicy Warmii i Mazur do przekazywania swojego podatku na rzecz olsztyńskich organizacji posiadających status pożytku publicznego. Jednym z działań będzie konferencja prasowa Prezydenta Olsztyna oraz ROPMO w dniu 12 marca 2020r., o godzinie 12.00 w olsztyńskim Ratuszu, podczas której chcielibyśmy zaprezentować opinii publicznej, jak organizacje spożytkowały pieniądze, uzyskane z 1% z podatku przekazywanego przez podatników w ubiegłym roku.

 

Jeżeli Państwa stowarzyszenie bądź fundacja zrealizowała jakiś ciekawy projekt, podjęła ważną inicjatywę, zachęcamy do przedstawienia swoich działań podczas konferencji.

Formą prezentacji mogą być materiały w postaci plakatów, ulotek, produktów wytworzonych w ramach działań (publikacje, rękodzieło itp.) wraz z obecnością na konferencji przedstawiciela organizacji.

Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 9 marca 2020r., na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez profil FaceBook @Rada Organizacji Pozarządowych Miasta Olsztyna. Więcej informacji można uzyskać w Biurze Pełnomocnika Prezydenta Olsztyna ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi pod numerem telefonu: 89 522 28 21 lub poprzez kontakt na profilu FB Rady.

Newsletter

Więcej informacji? Zostaw swój e-mail.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Regulamin